Baccarat Oyunu Nasıl Oynanır

Canlı casino oyunları içerisinde, iskambil kağıtları ile oynanan, eğlenceli, pratik, oyuncuların kazanma şansının yüksek olduğu ve en kolay şekilde öğrenilen online oyun türünün ya da oyun türünün baccarat oyunu olduğu görülmektedir. Pratik bir oyun seçeneği olmak ile birlikte, bu oyunda yer almak istiyor iseniz, ancak baccarat oyunu nasıl oynanır? Sorusunun cevabını bilmiyor iseniz, kısaca anlatılmış detayları, aşağıda belirtilmiş detayları uygulamanız yeterli olacaktır.

Baccarat Oyunu Kuralları

Önce oyun kurallarını bilmelisiniz. Bu oyun masasında oyuncular ve dağıtıcı yani kurpiyer yani kasa yer almaktadır. Oyuncular kasa ile mücadele etmektedir. Temel hedef budur. Baccarat oyunu kuralları kasa ile oyuncuların tamamının mücadele etmesidir. İskambil kağıtları ile oynanmaktadır. Dağıtılan kağıtlarla toplama işlemi yapılmaktadır. Hedef 9 sayısı olarak belirlenmiştir. Kim 9 sayısını yakalar ise, oyunu kazanacaktır.

Baccarat Oyunu Oynanış Şekli

Bu oyunda baccarat oyunu oynanış şekli şu şekilde gerçekleşmektedir. Kurpiyer tarafından bütün oyunculara ve kasa eline kağıt alınır. Her oyuncu eline dağıtılan kağıtları alır. Toplama işlemini yapar. Amaç, 9 sayısını yakalamaktır. Dağıtılan kağıtlarda birler basamağı kullanılır, onlar basamağı devre dışı bırakılır. Dağıtılan kağıtlar ile elinize 1 adet 8’li, 1 adet 7’li gelmiş ise, toplam değer 15 olacaktır. Onlar basamağı atılacaktır. Elinizdeki toplam değer 5 olacaktır. Bu durumda dağıtıcıdan, 9 sayısı hedef olduğu için, kağıt talep etme hakkınız bulunacaktır. Sistem bu şekilde işlemektedir. Bütün kağıtlar üzerindeki değerlere göre, toplama işlemine dahil edilecektir.

Baccarat Online Anlayışında Hile Yapılıyor mu?

Oyun nasıl oynanır? Sorusunun pratik karşılığı yukarıda verilmiştir. Bu oyunu tahmin ettiğiniz gibi gerçek para ile oynamak istediğinizde, online siteleri, yabancı oyun sitelerini tercih edeceksiniz. Baccarat online anlayışında hile yapılıyor mu? Güvenilir bir siteyi tercih etmeniz durumunda, herhangi bir hile anlayışı ile karşılaşma ihtimaliniz bulunmayacaktır.

Baccarat Oyunu Kazanma Taktikleri

Baccarat oyunu nasıl oynanır? Sorusunda taktik bazında bir inceleme yapıyor iseniz, baccarat oyunu kazanma taktikleri anlayışında, kağıt takip sistemi bulunmaktadır. Nedir kağıt takip sistemi? Oyun içerisinde kullanılan kağıtlar bellidir. Açılan yani oyunculara ve kasa eline verilen kağıtlar belirlidir. Çıkmayan kağıtları akıldan hesaplayacaksınız, hesaplamalar yapacaksınız. Çıkan kağıt, çıkmayan kağıt denklemi üzerinden hareket edeceksiniz. Kağıt talep etmeniz durumunda, gelmesi muhtemel kağıtlar üzerine hareket edecek ya da kasaya gelmesi muhtemel kağıdı takip edecek ve kombinasyon hesapları yapıp, oyunda kalacak yani kağıt isteyecek ya da oyunda kalmayacak ve kağıt talep etmeyeceksiniz. Takip sistemini en basit şekliyle bu yönde açıklamak mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*