Lisanslı Sitelerde Yatırım Bonusu Nasıl Alınır

Lisans ile çalışan sitelere baktığınızda, sağlanan avantajlar arasında, yatırımlara verilen promosyonların ya da piyasalar bilinen adı ile bonusların meydana getirildiği görülmektedir. Promosyonların içerisinde, hesaplara yapılan transfer işlemlerini kapsayan yatırım bonusu seçenekleri de bulunmaktadır. Bu promosyonların alınması ile ilgili elbette yapılması gereken işlemler bulunmaktadır. Lisanslı sitelerde yatırım bonusu nasıl alınır? Öncelik tabii ki hesap açılması olacaktır. Açılan hesaplardan sonra, müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirilecek ve müşteri hizmetleri temsilcisi ile yatırım yöntemleri ve yatırım limitleri ile birlikte, bankacılık işlemlerinin tercih edilmesi durumunda, çalışılan banka hesap bilgileri alınacaktır. Daha sonra aşağıda şekli ile genelde sitelerin kullanıcılara promosyon verdiği görülecektir.

Lisanslı Site Yatırım Bonusu Çeşitleri

Öncelikli olarak alabileceğiniz yatırım promosyonları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kullandığınız yöntemin adına göre tanımlanmış yatırım promosyon seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Havale yatırım bonusu, cepbank yatırım bonusu, bitcoin yatırım bonusu, astropay yatırım bonusu, karekod yatırım bonusu, kredi kartı yatırım bonusu, paykasa yatırım bonusu, ecopayz yatırım bonusu, sanal cüzdan yatırım bonusu gibi farklı seçenekler karşınıza çıkacaktır. Buradan da anlaşılacağı üzere, para yatırdığınız sistemin ismi ile özdeşleşen promosyon seçenekleri bulunmaktadır.

Lisanslı Site Yatırım Promosyonları Ne Kadar?

Her sitenin ekonomik gücüne, reklam anlayışına ya da kampanyalarına göre farklı değerlerde promosyonlar verilmektedir. Verilen promosyonlar, yatırılan para miktarı üzerinden hesaplanmaktadır. % 10 havale bonusu ya da % 20 cepbank bonusu, % 10 astropay bonusu veya % 20 karekod bonusu gibi tanımlamalar ile karşılaşacaksınız. Bunların haricinde ilk para yatırım işlemlerine verilen ilk yatırım bonusu ya da hoşgeldin bonusu gibi farklı seçenekler ile de karşılaşabilirsiniz.

Lisanslı Site Yatırım Promosyonları Nereden Alınır?

Lisanslı sitelerde yatırım bonusu nasıl alınır? Yukarıda bahsedilen yöntemler ile yatırım yapmanız gerekecektir. Ancak promosyon alabilmeniz için, üye olduğunuz sitenin promosyonlar bölümüne girip, kullanacağınız yatırım yöntemi ile verilen promosyonu görmelisiniz. Kurallarını okumalısınız, en az kaç para yatırmanız gerektiğini görmelisiniz. Minimum değerde para yatırım işlemini yapacaksınız. Para ile bir işlem yapmayacak, bahis oynamayacak, parayı hesaplar arası transfer ile bir yere göndermeden ve oyun oynamadan, doğrudan canlı destek ile görüşüp, promosyonu talep edeceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*